Najväčší výber kočíkov
0948 633 747 (Po-Pia: 8-16 hod)
Overené zákazníkmi
Košík
AKCIA: pri objednávke nad 20€ Vám pribalíme ako darček zľavové kupóny: 10% zľavu na nákup LED panelov a LED žiaroviek + ďalších 10 zľavových kupónov
Kategórie produktov
Kočíky FB
Doprava zadarmo
Tento eshop odporúča Katka Koščová
Naj výber: LED žiarovky, LED pásiky, LED reflektory

O nás

Ponúkame široký sortiment detských kočíkov
Nakupovanie cez internet je pohodlným a obľúbeným spôsobom, ktorý šetrí okrem vášho času hlavne vaše peňaženky. V internetovom obchode (e-shop) nájdete široký sortiment detského tovaru od najlepších výrobcov.

Chceme, aby si každý zákazník našiel tovar rýchlo a bez dlhého hľadania. Preto sú naše výrobky zobrazené prehľadne. Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Naším heslom je 100% spokojných zákazníkov. Ak u nás nakúpite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili aj vy. Chceme byť pre vás rodinným centrom nákupu v takom dôležitom momente ako je narodenie Vášho bábätka a jeho prvé dni. Našim cieľom je vytvoriť pre našich zákazníkov on-line ponuku detských kočíkov za veľmi výhodné ceny. Veríme, že si vyberiete pre svoje deti zo širokej ponuky kočíkov. V našej ponuke je široký sortiment tovaru od rôznych značiek ako sú Dorjan, Riko, Bexa, Mikado, Baby Merc, AdborCamarelo, ColettoDada Paradiso, Rafpol, Espiro, Baby Design, Nestor, Tako, Trend, X-lander a iné.

V prostredí, kde existuje niekoľko distribučných firiem zaoberajúcich sa dovozom rovnakých alebo veľmi podobných výrobkov možno zákazníka získať na svoju stranu iba kvalitnými službami a čo možno najväčšou „pridanou hodnotou" k distribuovaným produktom. Iba zvyšovaním „pridanej hodnoty" sa môžeme odlíšiť od konkurencie a získať ďalších spokojných zákazníkov. Tomuto cieľu je podriadená i stratégia našej firmy. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby, aby sme Vám umožnili pohodlný, rýchly a cenovo najvýhodnejší nákup. 
Všetky ceny uvedené na stránke www.svetkocikov.sk sú vrátane 20 % DPH. Záručná doba je 24 mesiacov.
 
eLED s.r.o.
Postajok 4,
08 501 Bardejov
IČO: 43 814 123,
SK DIČ: SK2022473420
 
Telefonický kontakt:
mobil: +421 948 633 747 (O2)
mobil: +421 910 339 910 (O2)

E-mail: info@svetkocikov.sk