Najväčší výber kočíkov
0948 633 747 (Po-Pia: 8-16 hod)
Overené zákazníkmi
Košík
AKCIA: pri objednávke nad 20€ Vám pribalíme ako darček zľavové kupóny: 10% zľavu na nákup LED panelov a LED žiaroviek + ďalších 10 zľavových kupónov
Kategórie produktov
Kočíky FB
Doprava zadarmo
Tento eshop odporúča Katka Koščová
Naj výber: LED žiarovky, LED pásiky, LED reflektory

Gesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo

Výrobca:
Gesslein |
Kód tovaru:
Dostupnosť:
Na objednávku

Farba:
 
 

839,00 € s DPH
 
ks


Gesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5001I SavannaGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5002I EarthGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5003I AvenueGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5004I ShoreGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5005I CampusGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5006I MetropolisGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5007I Smoke PetrolGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5008I DenimGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 5009I HighriseGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 50020I Sahara DustGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo 50021I MonumentGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmoGesslein INDY Style 2016 + Fusak alebo slnečník zadarmo

Detský kočík Gesslein INDY Style 2016

Spĺňa bezpečnostnú normu EU EN 1888

V cene:

  • PODVOZOK S OTOČNÝMI PREDNÝMI KOLIESKAMI VRÁTANE NÁKUPNÉHO KOŠA,

  • NADSTAVBA STYLE S OBOJSTRANNÝM SEDÁKOM

  • MADLO,

  • STRIEŠKA,

  • BEZPEČNOSTNÉ POPRUHY,

  • A BASIS ADAPTÉR.

 

INDY ZNAMENÁ NOVÚ GENERÁCIU DETSKÝCH KOČÍKOV – VYVINUTÚ PRE NOVÚ GENERÁCIU RODIČOV.

LUXUS & KOMFORT OD PRVÉHO DŇA   KREATIVITA NEPOZNÁ KOMPROMISY !!!

Indy nie je len detský kocík. Je to všetko v jednom. A tým je perfektný pre každý den, každé dieta a každú životnú situáciu. Rodicia dneška majú množstvo podôb, indy, náš detský kocík zajtrajška, ich má ešte viac!

MOBILITA 2.0

Dieťa znamená zmenu. Byt v pohybe. Stále a všade. Indy je viac ako len sprievodca. Pomáha rodicom zorganizovat ich mobilný všedný deň aktívne. Tým, že sa perfektne prispôsobí – akémukoľvek veku, akémukolvek okoliu, na akúkolvek požiadavku. Čistý dizajn, inovatívna technika, jednoduchá manipulácia. Indy nerobí žiadne kompromisy. Ako šikovný detský kocík all-in-one je vždy perfektne o krok vopred. Mobilita 2.0 má svoje meno: Indy.

DESIGN AT ITS BEST

Perfektný dizajn je sklbením koncepcie, techniky a optiky do národného komplexného objektu. Jasná rec tvarov kocíka indy je výsledkom vysoko inovacného procesu rozvoja: všetky funkcie sú sústredené v jedinom kompaktnom centrálnom klbe. Redukcia na to podstatné. Cisté línie, jednoduchá elegancia, maximálne pohodlie obsluhy. Podrobnosti vytvárajú rozdiely. Ako šikovný systém adaptéru, prostredníctvom ktorého môže kocík indy vždy nájst nové možnosti. Hodnotné materiály. Kreatívne kombinácie. Vysoká kvalita spracovania. Indy je zameraný na dizajn, ktorý robí radosť. Vám a vášmu dieťaťu.

MULTIFUNKČNÉ JADRO

Inovácia je, ked sa úžasná technika umiestni v najmenšom priestore. Kompaktné multifunkčné centrum má priemer iba 80x39 mm a súčasne obsahuje rad funkcií: upína adaptér pre najrôznejšie nadstavby. Vďaka špeciálnemu mechanizmu minimalizuje vôlu rukoväte. A vytvára klb pre otočnú rukovät a inovatívny skladací mechanizmus. Sú to práve malé veci, ktoré vytvárajú veľký rozdiel ...

PRÉMIOVÁ KVALITA Z NEMECKA

Milujeme to, čo robíme. A máme radi náš produkt. Preto už výrobe venujeme osobitnú pozornosť. Všetky textílie kocíku indy- sú rucne šité. Steh za stehom šijú skúsené krajcírky v tradicnom nemeckom podniku tento kvalitný produkt, ktorému môžete verit. Samozrejme všetky naše textílie sú vyrobené bez obsahu škodlivých látok a striktne podľa pokynov z oeko-tex® štandardu 100.

EXKLUZÍVNE MATERIÁLY

Niekedy to práve musí byt mimoriadne. Pri kočíku indy to platí aj pre materiály. Extravagantné materiály v prvotriednej kvalite vytvárajú z kocíka indy detský kocík pre exkluzívny životný štýl. Ci poddajná koža, rafinovaná trojrozmerná potlac, ušlachtilá štruktúra tkania alebo vzrušujúce kontrasty ciernej a bielej - všetky prvky dizajnu kočíka indy sú výnimočné v každom pohľade. Rovnako ako vaše dieťa.

RUČNÁ PRÁCA Z NEMECKA,TEXTÍLIE TESTOVANÉ NA OBSAH ŠKODLIVÍN, VYROBENÉ BEZPEČNE


TAKMER AKO VZNÁŠANIE – BEZ DUŠE

Pri kolese air + je penové jadro z eva obopnuté gumovým pláštom – pre nižšie opotrebovanie, perfektnú povrchovú prilnavost a výborné jazdné vlastnosti. Novodobé pruženie predného kolesa je patentované: bez trhania alebo minimálneho zadrhávania sa kolesá jednoducho kĺžu cez prekážky ďalej.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA V KAŽDEJ SITUÁCII

PERFEKTNÁ VÝMENA

SLNKO OSLŇUJE? VIETOR V TVÁRI? JEDNODUCHÝM KLIKNUTÍM ZMENÍTE SMER JAZDY! OTOČNÁ RUKOVÄT FUNGUJE OKREM TOHO AJ V ŠPORTOVÝCH VERZII.

VŠETKO PERFEKTNE POD KONTROLOU

VĎAKA PRAKTICKÉMU ZALOMENIU RUKOVÄTE JE MOŽNÉ INDIVIDUÁLNE PRISPÔSOBENIE VÝŠKY - PRE POHODLNÉ POUŽITIE PRI LUBOVOLNEJ TELESNEJ VÝŠKE. ZVLÁŠT POHODLNÉ PRE VYSOKÝCH LUDÍ!

VŠADE MOBILNÝ

VĎAKA SVOJMU ŠIKOVNÉMU ADAPTÉRU JE MOŽNÉ PODVOZOK KOMBINOVAT SO VŠETKÝMI NADSTAVBAMI. POUŽITÍM DETSKEJ AUTOSEDACKY SA ZMENÍ NA PRAKTICKÝ CESTOVNÝ SYSTÉM.

ZACHOVANIE PREHĽADU

VĎAKA ZVÝŠENEJ NADSTAVBE NELEŽÍ PRÍPADNE NESEDÍ VAŠE DIETA VO VÝŠKE VÝFUKOV A JE TAK LEPŠIE CHRÁNENÉ PRED VÝFUKOVÝMI PLYNMI. PRAKTICKÉ NAPRÍKLAD V KAVIARNI: VÝŠKA SEDU JE NASTAVENÁ NA BEŽNÚ VÝŠKU STOLOV 80 CM.

 

INOVÁCIA znamená nájdenie riešení

UMELEC PREMENY

FLEXIBILNÉ OTOČNÉ KOLIESKA PRE MESTO, VELKÉ KOLESÁ NA VÝLET DO PRÍRODY: VĎAKA SVOJEJ VYMENITELNEJ NÁPRAVE JE KOČÍK INDY NAJLEPŠIE VYBAVENÝ PRE AKÝKOLVEK TERÉN.

 

ZÁZRAČNÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

VO VEĽKEJ ODKLADACEJ SIEŤKE JE OBROVSKÝ PRIESTOR PRE NÁKUPNÉ VRECKÁ, TAŠKY A POD. K ODLOŽENÝM PREDMETOM JE DOBRÝ PRÍSTUP, PRETOŽE V CESTE SA NENACHÁDZAJÚ ŽIADNE PRIEČKY.

 

KOMPAKTNÉ USKLADNENIE

KOMFORTNÝ MECHANIZMUS NA POSKLADANIE A ZABLOKOVANIE UMOŽNUJE LEN NIEKOLKÝMI HMATMI POSKLADANIE KOČÍKA INDY NA KOMPAKTNÝ ROZMER 68X57X35 CM.

PRE VÁŠ INDIVIDUÁLNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL

ĽAHKÝ NA NOSENIE CEZ RAMENO

POUŽITÍM ROBUSTNÉHO NOSNÉHO POPRUHU JE MOŽNÉ POSKLADANÝ KOČÍK ÚPLNE JEDNODUCHO PRENÁŠAT ALEBO ZA ÚČELOM ÚSPORY PRIESTORU USKLADNIŤ ZAVESENÝ NA STENU.

 

INDY NADSTAVBY

VŠETKY NADSTAVBY KOČÍKA INDY DISPONUJÚ RADOM PRAKTICKÝCH FUNKCIÍ A DODATOČNÝMI FUNKCIAMI, KTORÉ VÁM A VÁŠMU DIEŤAŤU PONÚKAJÚ PRIDANÝ KOMFORT A BEZPEČNOSŤ.
 

KOŽENÁ RUKOVÄŤ
RUČNE ZOŠITÁ Z PRUŽNEJ SYNTETICKEJ KOŽE, DOSTUPNÁ V ŠTYROCH FARBÁCH.
 
PRIEHLADNÉ OKIENKO
PRE UPOKOJUJÚCI ZRAKOVÝ KONTAKT
 

ZADNÉ OPERADLO
MOŽNOST NASTAVENIA AŽ DO POLOHY LEŽMO
 
FLEXIBILNÝ
JEDNODUCHO DEMONTOVATELNÝ LEN JEDNÝM POHYBOM RUKY
 

STRIEŠKA
OCHRANA 50+, MOŽNOST KOMPAKTNÉHO ZHRNUTIA
 

OBOJSTRANNÁ VLOŽKA LOOP
EXTRA ČALÚNENIE Z CELLPUR® S ODLIŠNÝM DIZAJNOM NA ZADNEJ STRANE
 
BEZPEČNOSTNÉ MADLO
MOŽNOST ODKLOPENIA NA STRANU MECHANIZMOM OVLÁDANÝM JEDNOU RUKOU
 

ČALÚNENIE POPRUHOV A ZÁMKY
MÄKKÉ OCHRANNÉ VANKÚŠIKY PRE EXTRA-KOMFORT
 
OPIERKA NÔH
NASTAVITEĽNÁ PRE ERGONOMICKÝ SED ALEBO POLOHU LEŽMO
 

Jedenásť exkluzívnych dizajnov : 
SAVANNA, EARTH, AVENUE, SHORE, CAMPUS, METROPOLIS, SMOKE PETROL, DENIM, HIGHRISE,

SAHARA DUST, MONUMENT

 

INDY STYLE

Komfortný, elegantný a pritom len s cca. 3,5 kg neporaziteľne ľahký! Operadlo ponúka možnosť viacnásobného nastavenia až po polohu ležmo, opierku nôh je možné prispôsobiť výške. Pre pohodlný spánok aj cestou!

Vysoká poloha sedu .Poloha sedu vo výške stola


ROZMERY PODVOZOK INDY: zložený 68x57x35 cm, šírka podvozku 57 cm, nastavenie rúčky 80-117 cm, hmotnosť 7,8 kg

 

ROZMERY NADSTAVBA SPORT : 86x41x17 cm, plocha na ležanie 86x34 cm, hmotnosť 3,5 kg

 

MOŽNOST ZATAŽENIA 20 KG


Hmotnosť varíruje podľa zvoleného materiálu. Všetky údaje sú približné rozmery.

FARBA PODVOZKU JE VOLITELNÁ:  STRIEBORNÁ -ELOX, ČIERNA, BIELA

FARBA KOŽENEJ RUKOVÄTE JE VOLITEĽNÁ : 
ČIERNA, TITAN, COGNAC, TABAK ( V TEJ ISTEJ FARBE BUDE AJ PREDNÉ MADLO NA ŠPORTOVEJ NADSTAVBE)

 

VýrobcaGesslein

Cena dopravy v rámci Slovenskej republiky:

1. Osobný odber ..... zadarmo

2a. Kuriér Prevod na účet  
do 3 kg  ......... 2.50 €
od 3-12 kg  ..... 3.95 €
nad 12 kg ....... 5.95 €
nad 50 kg ....... 12.00 €
 
Ak je hodnota objednávy nad 165 € vtedy je doprava ZADARMO

2b. Kuriér Dobierka
do 3 kg  .......... 4.45 €
od 3-12 kg  ...... 5.90 €
od 12-50 kg ..... 7.90 €
nad 50 kg ....... 12.00 € 

Cena dopravy do štátov EU závisi od celkovej hmotnosti zasielneého tovar.

Hodnotenie produktu
Hodnotenia môžu pridávať iba prihlásení používatelia!
Iné produkty v kategórií
11

Moderný kombinovaný kočiar.

819,00 €
ks
 
11

Moderný kombinovaný kočiar.

879,00 €
ks