Najväčší výber kočíkov
0948 633 747 (Po-Pia: 8-15 hod)
Overené zákazníkmi
Košík
AKCIA: pri objednávke nad 50€ získate od nás darček USB LED lampu + zľavové kupóny: 10% zľavu na nákup LED panelov a LED žiaroviek + ďalších 10 zľavových kupónov
Kategórie produktov
Kočíky FB
Doprava zadarmo
Tento eshop odporúča Katka Koščová
Naj výber: LED žiarovky, LED pásiky, LED reflektory

 

http://forum.svetkocikov.sk/

7. Zmluvná pokuta
1. Predávajúci môže udeliť zmluvnú pokutu kupujúcemu vo výške 20 € pokiaľ si kupujúci nepreberie svoju zásielku od prepravnej spoločnosti, pri ktorej bola zvolená platba na dobierku alebo v odbernej lehote na pobočke Slovenskej pošty a.s.
2. Predávajúci za porušenie všeobecných obchodných podmienok vystaví faktúru s 15 dňovou splatnosťou na 20 € pokutu, ktorú odošle doporučene kupujúcemu na jeho uvedenú adresu z objednávky.
3. V prípade neuhradenia zmluvnej pokuty, kupujúci posunie svoju pohľadávku tretej strane ktorá túto pohľadávku bude mimosúdnou cestou vymáhať.
4. Kupujúci zároveň súhlasí so zverejnením svojich osobných údajov, ako aj výšku pohľadávky voči predávajúcemu na internetovú stránku dlžníkov.
5. V prípade, že pohľadávka bude uhradená, kupujúci sa zaručí aby bol záznam o pohľadávke kupujúceho z webovej stránky dlžníkov v čo najkratšom čase odstránený.
6. Odoslaním objednávky s platbou na dobierku kupujúci súhlasí s našimi obchodnými podmienkami a zmluvnou pokutou vo výške 20 € v prípade, že si dobierkovú zásielku nepreberie.