.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

CORTINA X3 tris evolution SET


589,00 € s DPH

 

Iné výrobky v rovnakej kategórii: 30

Detský kočík CORTINA X3 tris evolution 2011 SET

(kočík, vanička, autosedačka, taška na rúčku, nánožník, pláštenka)

Moderný kočík - trojkolka s Quicky a VIA VAI systémom. Športová, hlboká vanička a autosedačka umožňuje vďaka patentovanému systému nastaviť opierku chrbta i nôh súčasne, jediným pohybom!

vnutorný rozmer vaničky 84cm/36cm/20cm
Cortiny X3 nájdete všetky designové prvky, charakteristické pre celú tohtoročnú kolekciu Evolution. Materiály majú výrazne moderný vzhľad. Rám vyrobený z hliníka s matnou svetlou úpravou, pôsobí progresívnym a nadčasovým dojmom, elegantne tvarované plasty potom pridávajú luxus a dynamiku.

Pohodlie kočíka je jednou z mnohých predností Cortiny X3 Evolution. Výborná ergonómia, kvalitne polstrovaná a priestorná vanička kočíka, vytvára spolu s vynikajúcimi materiálmi maximálne možné pohodlie.
Po jednoduchom zložení je Cortina X3 Evolution kompaktná a skladná. Ľahká hliníková kostra je ľahko prenosná.

Pre rok 2011 je kočík vybavený autesedačkou Zero +. Táto sedačka výsledkom niekoľkoročného vývoja prechádzajúceho modelu Bye Bye. Má vylepšenú ochranu proti bočnému nárazu a lepšiu ergonómiu pre spánok dieťaťa a jeho pohodlie. Ako doplnok je možné k sedačke Zero + dokúpiť základňu pre uchytenie v automobile, ktorá veľmi uľahčuje manipuláciu so sedačkou pri umiestnení v automobile.

Systém VIA VAI dovoľuje jednoduchým spôsobom odstrániť športovú korbu z kostry kočíka a pripraviť ju tak na inštaláciu hlbokej vaničky alebo autosedačky. Hlbokú vaničku i autosedačku je možno zároveň vďaka Quicky systému ľahko vybrať z kočíku a prenášať samostatne. Obe vaničku i autosedačku je možné inštalovať v smere i proti smeru jazdy!!

Madlo hlbokej vaničky i autosedačky je polohovateľné a samostatne stojaca vanička má funkciu hojdania.

 

Obsah a design týchto stránok je chránený platným autorským zákonom a príslušnými predpismi. Kopírovanie, publikovanie a ďalšie šírenie
akejkoľvek časti týchto stránok bez predchádzajúceho písomného povolenia spoločnosti NEFRIS s.r.o. je zakázané.