.:: Kategórie

.:: Výrobcovia

kočíky DORJAN

kočíky DORJAN
Výrobca Dorjan ponúka kombinované kočíky. Kočíky Dorjan radíme medzi luxusné kočíky.

Firma DORJAN bola založená v roku 1974. Od začiatku sa firma venovala výrobe tovaru pre deti. Má štyridsať rokov skúseností s výrobou detských kočíkov. Kočíky Dorjan sú vyrobené v súlade s európskou normou EN 1888. Už niekoľko rokov firma DorJan úspešne exportuje výrobky do Českej republiky, Nemecka, Dánska, Fínska, Nórska, Švédska a na Slovensko. Pozývame Vás k prehliadke našej ponuky.

Kombinované kočíky Dorjan patria medzi najobľúbenejšie kočíky v našej pouke. Jje možné tieto kočíky využiť od narodenia do 36 mesiacov. Väčšina kombinovaných kočíkov má hlbokú a športovú časť, ktorá sa nasadí na podvozok. Na tento podvozok možno taktiež väčšinou nasadiť aj autosedačka (vajíčko od 0 - 13 kg), ktoré sa dá zakúpiť spoločne s kočíkom. Niektoré kombinované kočíky majú prenosnú tašku na bábätko. Tieto kombinované kočíky sú najobľúbenejšou kategóriou, pretože je možné ich využiť ako hlboké kočíky a súčasne ako športové kočíky, takže Vám po celú dobu stačí len jeden kočík.
Počet produktov: 226

Obsah a design týchto stránok je chránený platným autorským zákonom a príslušnými predpismi. Kopírovanie, publikovanie a ďalšie šírenie
akejkoľvek časti týchto stránok bez predchádzajúceho písomného povolenia spoločnosti NEFRIS s.r.o. je zakázané.